Januari 2000
Zaterdag 1 januari 2000
08:30 – 11:30

Za Parkwijk 8:30-11:30 Dames N+Div2+3

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
08:30 – 12:30

Za Parkwijk 8:30-12:30 Heren Selectie

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
09:00 – 10:00

Za Poort 9.00-10.00 kleuters j/m 2,5-5 jaar

Poort - Olympia
t/m 31-12-2999 Inschrijven
09:00 – 10:00

Za Regenboogbuurt 09.00-10.00 kleutergym 2,5-5 jr

Regenboog - Regenboogweg
t/m 31-12-2999 Inschrijven
10:00 – 11:15

Za Poort 10.00-11.15 meisjes 5-7 jaar

Poort - Olympia
t/m 31-12-2999 Inschrijven
10:00 – 11:15

Za Regenboogbuurt 10.00-11.15 meisjes 6-7 jaar

Regenboog - Regenboogweg
t/m 31-12-2999 Inschrijven
11:30 – 12:45

Za Poort 11.30-12.45 meisjes 7-9 jaar

Poort - Olympia
t/m 31-12-2999 Inschrijven
11:30 – 12:45

Za Regenboogbuurt 11.30-12.45 meisjes 7-8 jaar

Regenboog - Regenboogweg
t/m 31-12-2999 Inschrijven
11:30 – 14:00

Za Parkwijk 11:30-14:00 Dames Div4 + Div5-16-

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
12:30 – 14:00

Za Parkwijk 12:30-14:00 jongens 7-8 jaar

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
12:45 – 14:00

Za Poort 12.45-14.00 meisjes 9+ jaar

Poort - Olympia
t/m 31-12-2999 Inschrijven
12:45 – 14:00

Za Regenboogbuurt 12.45-14.00 meisjes 9+

Regenboog - Regenboogweg
t/m 31-12-2999 Inschrijven
13:00 – 14:00

Wo Poort 13.00-14.00 kleutergym j/m 2,5 t/m 5

Poort - Olympia
t/m 31-12-2999 Inschrijven
13:00 – 14:15

Wo Literatuurwijk 13.00-14.15 meisjes 6-8 jaar

Literatuur - Proza
t/m 31-12-2999 Inschrijven
13:00 – 14:00

Wo Regenboogbuurt 13.00-14.00 kleuters 2,5-5 jaar

Regenboog - Regenboogweg
t/m 31-12-2999 Inschrijven
14:00 – 15:15

Wo Poort 14.00-15.15 meisjes 5-7 jaar

Poort - Olympia
t/m 31-12-2999 Inschrijven
14:00 – 15:15

Wo Regenboogbuurt 14.00-15.15 meisjes 6-8 jaar

Regenboog - Regenboogweg
t/m 31-12-2999 Inschrijven
14:00 – 16:30

Za Parkwijk 14:00-16:30 Dames D1

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
14:00 – 15:30

Za Parkwijk 14:00-15:30 jongens 9-11 jaar

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
14:15 – 15:30

Wo Literatuurwijk 14.15-15.30 meisjes 9-10 jaar

Literatuur - Proza
t/m 31-12-2999 Inschrijven
15:00 – 16:30

Wo Parkwijk 15.00-16.30 jongens 5-7 jaar

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
15:00 – 16:15

Vr Filmwijk 15.00-16.15 meisjes 6-8 jaar

Filmwijk - Walt Disney
t/m 31-12-2999 Inschrijven
15:30 – 16:45

Wo Poort 15.30-16.45 meisjes 7-9 jaar

Poort - Olympia
t/m 31-12-2999 Inschrijven
15:30 – 16:45

Wo Literatuurwijk 15.30-16.45 meiden 11+

Literatuur - Proza
t/m 31-12-2999 Inschrijven
15:30 – 16:45

Wo Regenboogbuurt 15.30-16.45 meisjes 9+

Regenboog - Regenboogweg
t/m 31-12-2999 Inschrijven
15:30 – 16:45

Vr Regenboogbuurt 15.30-16.45 meisjes 6-8 jaar

Regenboog - Regenboogweg
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:00 – 18:00

Ma Eilandenbuurt 16:00-18:00 Ritmisch Gym Sel <12

Eilandenbuurt/Arch 1+2
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:00 – 19:00

Ma Parkwijk 16:00-19:00 Dames N+Div2+3

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:00 – 19:30

Ma Parkwijk 16:00-19:30 Heren Selectie

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:00 – 20:00

Di Parkwijk 16:00-20:00 Heren Selectie

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:00 – 18:00

Do Poort 16:00-18:00 Kweek

Poort - Olympia
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:00 – 17:15

Do Literatuurwijk 16.00-17.15 meisjes 6-8 jaar

Literatuur - Proza
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:00 – 19:00

Do Parkwijk 16:00-19:00 Dames N+Div2+3

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:00 – 19:30

Do Parkwijk 16:00-19:30 Heren Selectie

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:00 – 18:00

Vr Eilandenbuurt 16:00-18:00 Ritm. Gym Sel mini

Eilandenbuurt/Arch 1
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:00 – 17:00

Vr Eilandenbuurt 16.00-17.00 Ritm Gym 6-7 jaar

Eilandenbuurt/Arch 2
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:00 – 19:30

Vr Parkwijk 16:00-19:30 Heren Selectie

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:15 – 17:30

Ma Regenboogbuurt 16.15-17.30 meisjes 6-8 jaar

Regenboog - Regenboogweg
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:15 – 17:30

Vr Filmwijk 16.15-17.30 meisjes 6-8 jaar

Filmwijk - Walt Disney
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:30 – 18:00

Di Haven 16.30-18.00 Jongens 5-7 jaar

Haven - parkwerf
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:30 – 18:00

Wo Parkwijk 16.30-18.00 jongens 7-9 jaar

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:30 – 17:30

Do Regenboogbuurt 16.30-17.30 kleutergym 2,5-5 jr

Regenboog - Regenboogweg
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:30 – 18:00

Za Parkwijk 16.30-18.00 dames 12+

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:45 – 18:00

Wo Poort 16.45-18.00 meisjes 9+

Poort - Olympia
t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:45 – 18:00

Vr Regenboogbuurt 16.45-18.00 meisjes 9-10 jaar

Regenboog - Regenboogweg
t/m 31-12-2999 Inschrijven
17:00 – 18:00

Vr Eilandenbuurt 17.00-18.00 Ritm Gym 6-7 jaar

Eilandenbuurt/Arch 2
t/m 31-12-2999 Inschrijven
17:15 – 18:30

Do Literatuurwijk 17.15-18.30 meisjes 9-10 jaar

Literatuur - Proza
t/m 31-12-2999 Inschrijven
17:30 – 18:45

Ma Regenboogbuurt 17.30-18.45 meisjes 6-8 jaar

Regenboog - Regenboogweg
t/m 31-12-2999 Inschrijven
17:30 – 18:45

Do Regenboogbuurt 17.30-18.45 meisjes 6-8 jaar

Regenboog - Regenboogweg
t/m 31-12-2999 Inschrijven
17:45 – 19:00

Vr Filmwijk 17.45-19.00 meisjes 6-8 jaar

Filmwijk - Walt Disney
t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:00 – 20:30

Ma Eilandenbuurt 18:00-20:30 Ritmisch Gym Sel. 12+

Eilandenbuurt/Arch 1+2
t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:00 – 19:30

Di Haven 18.00-19.30 Jongens 8-11 jaar

Haven - parkwerf
t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:00 – 19:30

Wo Parkwijk 18.00-19.30 jongens 9+ jaar

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:00 – 20:00

Do Poort 18:00-20:00 Dames D2+D3

Poort - Olympia
t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:00 – 19:00

Vr Eilandenbuurt 18.00-19.00 Ritm Gym 8-9 jaar

Eilandenbuurt/Arch 2
t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:00 – 19:15

Vr Regenboogbuurt 18.00-19.15 meiden 11+

Regenboog - Regenboogweg
t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:00 – 20:30

Vr Parkwijk 18:00-20:30 Dames Div4+5

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:00 – 19:30

Za Parkwijk 18.00-19.30 dames 12+

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:30 – 21:30

Ma Parkwijk 18:30-21:30 Dames N+Div2+3

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:30 – 19:45

Do Literatuurwijk 18.30-19.45 meisjes 11+ jaar

Literatuur - Proza
t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:30 – 21:30

Do Parkwijk 18:30-21:30 Dames senior Div2 + 3

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:45 – 20:00

Ma Regenboogbuurt 18.45-20.00 meiden 9+

Regenboog - Regenboogweg
t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:45 – 20:00

Do Regenboogbuurt 18.45-20.00 meiden 9+

Regenboog - Regenboogweg
t/m 31-12-2999 Inschrijven
19:00 – 21:30

Ma Parkwijk 19:00-21:30 Dames Div4 + div5-16+

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
19:00 – 21:30

Vr Eilandenbuurt 19:00-21:30 Ritmisch Gym Sel 12+

Eilandenbuurt/Arch 1
t/m 31-12-2999 Inschrijven
19:00 – 20:30

Vr Eilandenbuurt 19.00-20.30 RG 12+ jaar

Eilandenbuurt/Arch 2
t/m 31-12-2999 Inschrijven
19:00 – 20:15

Vr Filmwijk 19.00-20.15 meisjes 9+ jaar

Filmwijk - Walt Disney
t/m 31-12-2999 Inschrijven
19:30 – 21:00

Wo Parkwijk 19.30-21:00 dames/heren 14+ jaar

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
19:30 – 20:00

Vr Parkwijk 19:30-20:00 Heren Selectie

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
20:00 – 22:00

Vr Parkwijk 20:00-22.00 dames/heren 16+ jaar

Parkwijk - Turnhal
t/m 31-12-2999 Inschrijven
Augustus 2020
Zaterdag 1 augustus
14:30 – 15:15

Wo Eilandenbuurt 14.30-15.15u Ritm. gym 4-5 jaar

t/m 31-12-2999 Inschrijven
15:00 – 18:00

Wo Parkwijk 15:00-18:00 Dames N Pupil

t/m 31-12-2999 Inschrijven
15:15 – 16:45

Wo Eilandenbuurt 15.15-16.45u Ritm. gym sel.Mini

t/m 31-12-2999 Inschrijven
15:30 – 16:30

Wo Eilandenbuurt 15.30-16.30u Ritm. gym 8-9 jaar

t/m 31-12-2999 Inschrijven
15:30 – 18:00

Wo Parkwijk 15:30-18:00 Dames D1

t/m 31-12-2999 Inschrijven
15:30 – 18:00

Vr Parkwijk 15:30-18:00 Dames D1

t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:00 – 18:00

Ma Eilandenbuurt 16:00-18:00 Ritmisch Gym Sel Ind

t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:00 – 17:15

Ma Literatuurwijk 16:00-17:15 meisjes 6-8 jaar

t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:00 – 17:15

Di Haven 16.00-17.15 meisjes 6-8 jaar

t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:00 – 18:00

Di Parkwijk 16:00-18.00 Kweek

t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:00 – 17:00

Do Waterwijk 16.00-17.00 Ritm Gym 6-7 jaar

t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:30 – 17:30

Wo Eilandenbuurt 16.30-17.30u Ritm. gym 10-11 jaar

t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:45 – 18:45

Wo Eilandenbuurt 16.45-18.45u Ritm. gym sel. Jun.

t/m 31-12-2999 Inschrijven
16:45 – 18:00

Wo Regenboogbuurt 16.45-18:00 meisjes 9+

t/m 31-12-2999 Inschrijven
17:00 – 18:00

Di Waterwijk 17:00-18:00 Ritm Gym 8-9 jaar

t/m 31-12-2999 Inschrijven
17:00 – 19:00

Do Waterwijk 17:00-19:00 Ritm Gym sel Benjamins

t/m 31-12-2999 Inschrijven
17:00 – 19:00

Vr Haven 17:00-19:00 Rtm Gym Sel.

t/m 31-12-2999 Inschrijven
17:15 – 18:30

Ma Literatuurwijk 17:15-18:30 meisjes 6-8 jaar

t/m 31-12-2999 Inschrijven
17:15 – 18:30

Di Haven 17.15-18.30 meisjes 6-8 jaar

t/m 31-12-2999 Inschrijven
17:30 – 19:00

Wo Eilandenbuurt 17.30-19.00u Ritm. gym 12+

t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:00 – 19:00

Ma Eilandenbuurt 18:00-19:00 Ritm. Gym Sel div1

t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:00 – 19:00

Di Waterwijk 18:00-19:00 Ritm Gym 10-11 jaar

t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:00 – 20:00

Di Parkwijk 18:00-20:00 D2+D3

t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:00 – 21:00

Wo Parkwijk 18:00-21:00 Dames Div4 + Div5-16

t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:00 – 19:00

Vr Eilandenbuurt 18:00-19:00 Rtm Gym Rec. Extra 9+

t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:30 – 19:45

Ma Literatuurwijk 18:30-19:45 meisjes 9+

t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:30 – 19:45

Di Haven 18.30-19.45 meisjes 9+ jaar

t/m 31-12-2999 Inschrijven
18:45 – 20:45

Wo Eilandenbuurt 18.45-20.45u Ritm. gym sel. Sen.

t/m 31-12-2999 Inschrijven
19:00 – 21:30

Do Parkwijk 19:00-21:30 Dames Div4 + div5-16+

t/m 31-12-2999 Inschrijven