U bent hier: Home › Nieuws/Uitslagen › Evenementen › Evenementenoverzicht

Gebruikte afkortingen:

TD: Turnen Dames
TH: Turnen Heren
RG: Ritmische Gymnastiek
SF: SportFit 50+
TS: Trampolinespringen
RT: Recreatief Turnen

 

Geregistreerde website-bezoekers kunnen zich na inloggen op deze pagina online aanmelden voor deelname aan geselecteerde activiteiten.
Let op: Leden krijgen hun loginnaam en wachtwoord van de ledenadministratie.

Algemeen

BegindatumEinddatumNaamLocatieAanvangBijzonderhedenOmschrijvingURL voor meer info.Deelname
10-02-201910-02-2019Incasso Bondscontributie KNGU   Halfjaarlijkse incassoronde voor alle leden. Bondscontributie KNGU á €20,--.Klik hier 
10-02-202010-02-2020Incasso Bondscontributie KNGU   Halfjaarlijkse incassoronde voor alle leden. Bondscontributie KNGU á €20,--.Klik hier 

Algemeen / Kledingverkoop

-- Geen vermeldingen --

Algemeen / Ledenvergadering

BegindatumEinddatumNaamLocatieAanvangBijzonderhedenOmschrijvingURL voor meer info.Deelname
28-05-201828-05-2018ALV 2018OBS Caleidoscoop, Walt Disneyplantsoen 72 Almere     

Algemeen / Vakantie

-- Geen vermeldingen --

Feesten

-- Geen vermeldingen --

Uitvoeringen en Demonstraties

-- Geen vermeldingen --

Wedstrijden Recreatie

BegindatumEinddatumNaamLocatieAanvangBijzonderhedenOmschrijvingURL voor meer info.Deelname
08-07-201808-07-2018(RT) Clubkampioenschappen 2018Turnhal Bongerdstraat     

Wedstrijden Ritmische Gymnastiek

BegindatumEinddatumNaamLocatieAanvangBijzonderhedenOmschrijvingURL voor meer info.Deelname
21-04-201822-04-2018(RG) 1/2 Finale Individueel Div1Utrecht Programma Klik hier 
02-06-201802-06-2018(RG) Finale 2e divisie individueel/duoBarendrecht   Klik hier 
09-06-201809-06-2018(RG) Finale 2e divisie groepenHillegom   Klik hier 
23-06-201824-06-2018NK Alle disciplinesAhoy Rotterdam   Klik hier 

Wedstrijden Turnen Dames

BegindatumEinddatumNaamLocatieAanvangBijzonderhedenOmschrijvingURL voor meer info.Deelname
19-05-201820-05-2018(TD) OBTKBreda Programma Klik hier 
26-05-201826-05-2018(TD) 2e competitiewedstrijd div.3-N3-Jeugd 1 N4Beverwijk   Klik hier 
26-05-201826-05-2018(TD) Bondskampioenschap 3e DivisieWaalwijk   Klik hier 
26-05-201826-05-2018(TD) Districtskampioenschap Div. 4+5Amersfoort   Klik hier 
27-05-201827-05-2018(TD) Regiokampioenschap Noord-Holland D3 + Div6Beverwijk   Klik hier 
02-06-201802-06-2018(TD) Districtskampioenschap D1+2Amsterdam   Klik hier 
23-06-201823-06-2018(TD) Finale competitie div.3-N3-Jeugd 1 N4Beverwijk   Klik hier 
01-07-201801-07-2018(TD) FAIRYSPORTS – TEAM - 2018Beverwijk     

Wedstrijden Turnen Heren

BegindatumEinddatumNaamLocatieAanvangBijzonderhedenOmschrijvingURL voor meer info.Deelname
21-04-201821-04-2018(TH) Halve finale + kwalificatie Tal/Div1-2Kampen Programma Klik hier 


Ogenblik a.u.b. ...