U bent hier: Home › Nieuws/Uitslagen › Evenementen › Evenementenoverzicht

Gebruikte afkortingen:

TD: Turnen Dames
TH: Turnen Heren
RG: Ritmische Gymnastiek
SF: SportFit 50+
TS: Trampolinespringen
RT: Recreatief Turnen

 

Geregistreerde website-bezoekers kunnen zich na inloggen op deze pagina online aanmelden voor deelname aan geselecteerde activiteiten.
Let op: Leden krijgen hun loginnaam en wachtwoord van de ledenadministratie.

Algemeen

BegindatumEinddatumNaamLocatieAanvangBijzonderhedenOmschrijvingURL voor meer info.Deelname
10-02-201810-02-2018Incasso Bondscontributie KNGU   Halfjaarlijkse incassoronde voor alle leden. Bondscontributie KNGU á €20,--.Klik hier 
10-02-201910-02-2019Incasso Bondscontributie KNGU   Halfjaarlijkse incassoronde voor alle leden. Bondscontributie KNGU á €20,--.Klik hier 
10-02-202010-02-2020Incasso Bondscontributie KNGU   Halfjaarlijkse incassoronde voor alle leden. Bondscontributie KNGU á €20,--.Klik hier 

Algemeen / Kledingverkoop

BegindatumEinddatumNaamLocatieAanvangBijzonderhedenOmschrijvingURL voor meer info.Deelname
01-12-201701-12-2017Verkoop recreatiepakjesTurnhal Bongerdstraat 616:30 Turnpakjes voor de reactiemeiden en -jongens kunnen ter plekke worden gepast en gekocht. Vooraf bestellen is niet mogelijk. Let op: alleen CONTANTE BETALING, er is geen pin aanwezig!  

Algemeen / Ledenvergadering

-- Geen vermeldingen --

Algemeen / Vakantie

-- Geen vermeldingen --

Feesten

-- Geen vermeldingen --

Uitvoeringen en Demonstraties

-- Geen vermeldingen --

Wedstrijden Recreatie

BegindatumEinddatumNaamLocatieAanvangBijzonderhedenOmschrijvingURL voor meer info.Deelname
09-12-201709-12-2017(RT) 1e wedstrijd turnen meiden recreatieSporthal de Baat, Huizen     
10-02-201810-02-2018(RT) 2e wedstrijd turnen meiden recreatieSporthal de Baat, Huizen     
14-04-201814-04-2018(RT) Rayonkampioenschap turnen meiden recreatieSporthal de Baat, Huizen     

Wedstrijden Ritmische Gymnastiek

BegindatumEinddatumNaamLocatieAanvangBijzonderhedenOmschrijvingURL voor meer info.Deelname
07-01-201807-01-2018(RG) New Year TrophyAmsterdam  Mini's groepen  

Wedstrijden Turnen Dames

BegindatumEinddatumNaamLocatieAanvangBijzonderhedenOmschrijvingURL voor meer info.Deelname
25-11-201726-11-2017(TD) Rayon Voorwedstrijd 1 TD Divisie 4-6/D1-3/PI2Sporthal de Baat, Huizen Programma
Programma en indeling 1e Rayon voorwedstrijd D1-3 en divisie 4-6
Rayon 't Gooi i.s.m. Turning Spirit Almere & G.V. Turnlust Huizen 25 & 26 november 2017
Turnhal De Baat, IJsselmeerstraat 3b te Huizen



Zaterdag 25 november 2017
Wedstrijd 1 Baan 1 Baan 2
warming-up 13:30 uur Pupillen 1 D3 Senior div. 5
start wedstrijd 13:45 uur



Wedstrijd 2 Baan 1 Baan 2
warming-up 15:45 uur Instap D2 Junior div.6
start wedstrijd 16:00 uur Jeugd2 div. 6



Wedstrijd 3 Baan 1 Baan 2
warming-up 18:15 uur Pupillen 2 D2 Junior div. 5
start wedstrijd 18:30 uur






Zondag 26 november 2017
Wedstrijd 4 Baan 1 Baan 2
warming-up 08:30 uur Preinstap 2 D1 Jeugd 2 div. 5
start wedstrijd 08:45 uur Pupillen 1 D2 Senior div. 6



Wedstrijd 5 Baan 1 Baan 2
warming-up 10:45 uur Preinstap 2 D2 Jeugd 1 D3
start wedstrijd 11:00 uur Jeugd 1 D2



Wedstrijd 6 Baan 1 Baan 2
warming-up 13:15 uur Pupillen 1 D1 Junior div. 4
start wedstrijd 13:30 uur Instap D1 Jeugd 2 div. 4



Wedstrijd 7 Baan 1 Baan 2
warming-up 15:30 uur Pupillen 2 D3 Senior div. 4
start wedstrijd 15:45 uur Pupillen 2 D1 Jeugd 1 D1
Klik hier 
02-12-201702-12-2017(TD) 1e competitiewedstrijd div.3-N3-Jeugd 1 N4Beverwijk Programma

Algemene wedstrijd informatie

Naam:

1ste Competitiewedstrijd

Dag:

Zaterdag

Datum:

2 december 2017

Sporthal:

Walvis

Plaats:

Beverwijk

Tijd- en wedstrijdindeling

Wedstrijd 1

Baan 1

Pupillen 1 N3

Baan 2

Pupillen 2 N3

Warming-up:

9.00 uur

Wedstrijd:

9.15 uur

Wedstrijd 2

Baan 1

Instap N3

Baan 2

Jeugd 1 N4

Warming-up:

11.00 uur

Wedstrijd:

11.15 uur

Wedstrijd 3

Baan 1

Jeugd 2 supl E + Junioren supl D

Baan 2

Senioren

Warming-up:

13.15uur

Wedstrijd:

13.30 uur

Wedstrijd 4

Baan 1

Junioren supl D

Baan 2

Senioren supl C

Warming-up:

16.00 uur

Wedstrijd:

16.15 uur

 

Klik hier 
03-12-201703-12-2017(TD) 1e VW NTS pupil N2, jeu/jun Div2Amersfoort Programma
KNGU
Regionale Technische Commissie Turnen Dames
Programma 1e Voorwedstrijd 2e/3e divisie MN/NH
Zondag 3 december 2017 Amersfoort
Wedstrijd 1 baan 1 baan 2
warming-up 9.00 - 9.10 Pupil 1 N2 16 Pupil 2 N2 16
wedstrijd 9.20
einde wedstrijd 10.35
prijsuitreiking aansluitend
Wedstrijd 2 baan1 baan 2
warming-up 10.45 - 10.55 Pupil 1 N2 13 Pupil 2 N2 17
wedstrijd 11.10
einde wedstrijd 12.40
prijsuitreiking aansluitend
Wedstrijd 3 baan1 baan 2
warming-up 13.10 - 13.20 Junior C 20 Jeugd D 6
wedstrijd 13.30
einde wedstrijd 15.00
prijsuitreiking aansluitend
Wedstrijd 4 baan1 baan 2
warming-up 15.15 - 15.25 Junior C 21 Jeugd E (3e div) MN 21
wedstrijd 15.35
einde wedstrijd 17.25
prijsuitreiking aansluitend
Klik hier 
10-12-201710-12-2017(TD) 1e VW NTS instap N2, Jeu N4/Div3, sen Div2Amersfoort Programma

 

KNGU

Regionale Technische Commissie Turnen Dames

 

 

Programma 2e Voorwedstrijd 2e/3e divisie MN/NH

 

 

 

Wedstrijd 1

baan 1

baan 2

warming-up

9.00 - 9.10

Instap N2 24

Jeugd 1 N4 (3e div) NH 27

wedstrijd

9.20

einde wedstrijd

11.30

prijsuitreiking aansluitend

Wedstrijd 2

baan1

baan 2

warming-up

11.40 - 11.50

Instap N2 20

Jeugd 1 N4 (3e div) MN 16

wedstrijd

12.05

einde wedstrijd

13.35

prijsuitreiking aansluitend

Wedstrijd 3

baan1

baan 2

warming-up

14.10 - 14.20

Senior B 21

Jeugd 1 N3 26

wedstrijd

14.30

einde wedstrijd

16.30

prijsuitreiking aansluitend

Wedstrijd 4

baan1

baan 2

warming-up

16.40 - 16.50

Senior B 20

Jeugd E (3e div) NH 22

wedstrijd

17.05

einde wedstrijd

19.05

prijsuitreiking aansluitend

 

Klik hier 
17-12-201717-12-2017(TD) 1e VW NTS instap/pup1-2 N3, jun/sen Div3Amersfoort  
  1. instap N3
  2. Pupil 1 N3
  3. Pupil 2 N3
  4. Junior D (3e divisie)
  5. Senior D (3e divisie)
Klik hier 
13-01-201813-01-2018(TD) 2e VW NTS pupil N2, jeu/jun Div2Amersfoort  
  1. pupil 1 N2
  2. Pupil 2 N2
  3. Jeugd D (divisie 2)
  4. Junior C (divisie 2)
Klik hier 
21-01-201821-01-2018(TD) 2e VW NTS instap N2, Jeu N4/Div3, sen Div2Amersfoort  
  1. instap N2
  2. Jeugd 1 N4
  3. Jeugd E (3e divisie)
  4. Senior B (2e divisie)
Klik hier 
28-01-201828-01-2018(TD) 2e VW NTS instap/pup1-2 N3, jun/sen Div3Amersfoort  
  1. instap N3
  2. Pupil 1 N3
  3. Pupil 2 N3
  4. Junior D (3e divisie)
  5. Senior D (3e divisie)
Klik hier 
03-02-201804-02-2018(TD) Rayon Voorwedstrijd 2 TD Divisie 4-6/D1-3/PI2Sporthal de Baat, Huizen     
07-04-201808-04-2018(TD) Rayonkampioenschap TD Divisie 4-6/D1-3/PI2Sporthal de Baat, Huizen     

Wedstrijden Turnen Heren

-- Geen vermeldingen --


Ogenblik a.u.b. ...